1. postna nedelja, 22.2.2015

V ponedeljek goduje Polikarp, škof in mučenec, v torek Matija, apostol, v sredo Valburga, opatinja, v četrtek Aleksander, škof, v petek Gabrijel Žalostne Matere Božje, redovnik, v soboto Roman, opat, prihodnja nedelja bo 2. postna nedelja.

Vzemite novo številko Družine in Mavrice.

Danes popoldne ob 14. uri bo tukaj v župnijski cerkvi pobožnost Križevega pota.

Ob 15.30 pa bomo imeli Križev pot na Taboru. Odhod avtobusa bo ob 14.30 iz Čirč. Avtobus bo ustavil pri Vodovodnem stolpu in pri Zdravstvenem domu. Cena prevoza je 5€.

Pri sestrah bo maša v torek zjutraj ob 7. uri.

Zaradi počitnic verouka v tem tednu ne bo.

Vabljeni v petek ob 17h k molitveni uri, molili bomo na čast Svetemu Duhu za ohranitev družin ob sprejemanju novega družinskega zakonika.

V petek ob 18h bomo molili Križev pot, pri katerem sodelujejo birmanci.

Postna spodbuda za prvi postni teden je predstavljena v preddverja pri stranskem izhodu. Naslov postne spodbude je: Vse delam novo. In naloga za prvi postni teden se glasi: Pustil bom za sabo stare zamere in se potrudil za dobre odnose z bližnjimi. Pri letošnjih postnih spodbudah pa ste povabljeni vsi, da napišete, otroci lahko tudi narišete na to temo kaj boste v tem tednu storili in pritrdite na oglasno desko. Listke za pisanje imate na razpolago tudi na stelaži pri vhodu v cerkev.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019