2. postna nedelja, 1.3.2015

V ponedeljek goduje Neža Praška, klarisa, v torek Kunigunda, kraljica, v sredo Kazimir, poljski kraljevič, četrtek Hadrijan, mučenec, v petek Fridolin, opat, v soboto Perpetua in Felicita, mučenki, prihodnja nedelja bo 3. postna nedelja.

Danes popoldne ob 14. uri bo pobožnost Križevega pota tukaj v župnijski cerkvi in v cerkvi na Rupi.

Vzemite novo številko Družine, Ognjišča in brezplačno lahko vzamete Glasilo za nove duhovne poklice in novo Rast.

V ponedeljek bom začel sprejemati mašne namene za mesec maj.

Verouk zopet po rednem urniku.

Pri sestrah bo maša v torek zjutraj ob 7. uri.

V četrtek ob 20h seja ŽPS.

Petek bo prvi v mesecu dopoldne bom obiskal bolne in starejše vabljeni zvečer k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu, k molitveni uri h križevem potu.

V soboto bo po maši češčenje Najsvetejšega.

V torek pa ste lepo vabljeni in v čim večjem številu tudi zaželeni ob 16.30 v Ljubljano pred državni zbor na shod Dan ljubezni. Na shod vabi koalicija Za otroke gre in tudi Komisija za pravičnost in mir pri SŠK nas k temu shodu vabi in spodbuja. Vabljene družine, stari starši, botri, narodne noše in vsi, katerim je mar za usodo družine! Po shodu bo ob 18.30 v Uršulinski cerkvi sveta maša.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019