5. velikonočna nedelja, 3.5.2015

V ponedeljek goduje Florjan, mučenec, v torek Gotard, menih in škof, v sredo Dominik Savio, dijak in zavetnik ministrantov, v četrtek Gizela, opatinja, v petek bomo obhajali praznik obletnice posvetitve ljubljanske stolnice, v soboto goduje Izaija, prerok, prihodnja nedelja bo 6. velikonočna nedelja.

Vzemite novo številko Družine.

Danes popoldne ob 14. uri bo šmarnična pobožnost s petimi litanijami Matere Božje. Na Rupi bodo šmarnice danes ob 19. uri.

Ves teden bomo obhajali devetdnevnico na čast Sv. Duhu pred praznikom svete birme.

Vabljeni ste k šmarnicam vsak večer ob 19. uri.

V ponedeljek bom začel sprejemati mašne namene za mesec Julij.

V torek in soboto bo maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri.

V torek ob 18. uri nas bo obiskal ljubljanski pomožni škof msgr. Franc Šuštar, ki bo imel srečanje z birmanci, starši in botri. Vabljeni tudi ostali. Ob 19h bo v torek sveta maša. Med sveto mašo bo g. škof v spovednici na voljo za sveto spoved. Predvsem vabim starše in botre k sveti spovedi in tudi vse ostale, ki želite prejeti zakrament sprave.

V četrtek ob 20. uri bo srečanje novih članov ŽPS.

V petek ob 18h bomo molili molitveno uro za birmance in prvoobhajance.

Prihodnjo nedeljo bo v naši župniji praznik svete birme ob 10. uri. Birmoval bo ljubljanski pomožni škof msgr. dr. Franc Šuštar. Prosim, da za deseto mašo ne parkirate avtomobilov pred župniščem in pred cerkvijo. Upoštevajte tudi rezervirane klopi spredaj za birmance.

V župnišču se lahko prijavite za Abrahamovo romanje na Zaplaz. Več si preberite v Rasti.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30