6. velikonočna nedelja, 10.5.2015

V ponedeljek Mamert, škof, v torek Leopold Mandič, redovnik, v sredo Fatimska Mati Božja, v četrtek Gospodov vnebohod, v petek Izidor, kmer, v soboto Janez Nepomuk, duhovnik in mučenec, prihodnja nedelja bo 7. velikonočna nedelja.

Šmarnice s petimi litanijami Matere Božje, bodo danes popoldne izjemoma ob 15. uri. Na Rupi bodo šmarnice danes ob 19. uri.

Vzemite novo številko Družine.

Maše ta teden pri sestrah ne bo.

Ponedeljek, torek in sreda so prošnji dnevi, lepo vabljeni v cerkev k sveti maši in prošnjim molitvam za vse potrebe našega življenja.

V torek bo maša na Rupi ob 17.30, ob 19h bo tukaj v župnijski cerkvi, srečanje prenove pa bo v torek ob 20. uri.

V sredo gremo na Romanje s skupino Abraham na Zaplaz. Odhod avtobusa bo ob 8.30 izpred cerkve, nekaj je še prosti mest in se lahko prijavite, s seboj vzemite malico za ves dan, vračamo se nazaj okoli 16. ure.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega vnebohoda, sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 19. uri.

V petek začnemo binkoštno devetdnevnico, molitvena ura v petek ob 18h bo na čast Sv. Duhu.

Prihodnjo nedeljo bodo birmanci pripravili sodelovanje pri maši ob 10. uri in se bomo Bogu zahvalili za prejem zakramenta svete birme. Prihodnja nedelja bo tudi tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za potrebe župnijske cerkve.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30