SVETA TROJICA, 31.5.2015

V ponedeljek goduje Justin, mučenec, v torek Marcelin in Peter, mučenca, v sredo Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci, v četrtek Sveto Rešnje Telo in Sveta Rešnja Kri, v petek, Bonifacij, mučenec, v soboto Nobert, škof, prihodnja nedelja bo 10. med letom.

Vzemite novo številko Družine, Mavrice in novo junijsko Rast.

Danes popoldne bo šmarnična pobožnost s petimi litanijami Matere Božje ob 14. uri, na Rupi bodo šmarnice zvečer ob 19. uri.

V mesecu juniju, juliju in avgustu bodo uradne ure ob ponedeljkih in četrtkih zvečer po maši.

V ponedeljek po večerni maši bom sprejemal mašne namene za mesec avgust.

Jutri v ponedeljek začnemo z mesecem junijem, ki je posvečen Jezusovemu Srcu. Vsak dan bomo prisluhnili vrtnicam, ki jih je letos napisal upokojeni mariborski škof Marjan Turnšek z naslovom Pogledi iz Jezusovega Srca.

V torek bo maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri.

V četrtek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Svete Rešnje Krvi. Maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 19. uri.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer ste lepo vabljeni k molitveni uri na čast Jezusovemu Srcu in k pobožnosti prvega petka.

Sobota bo prva v mesecu, po maši bo tiho češčenje Najsvetejšega.

Prihodnjo nedeljo bo sveta maša tukaj pri svetem Modestu samo ob 7.30. Maša ob 10h bo na Rupi in po maši procesija v čast Svetemu Rešnjemu Telesu. Zelo lepo vas vabim prihodnjo nedeljo na Rupo.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST za avgust 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom