10. nedelja med letom, 7. junij 2015

V ponedeljek goduje Medard, škof, v torek Primož in Felicijan, mučenca, v sredo Bogumil Poljski, škof, v četrtek Barnaba, apostol, v petek slovesni praznik Jezusovega Srca, v soboto Marijino brezmadežno srce, prihodnja nedelja bo 11. med letom.

Vzemite novo številko Družine.

Jutri v ponedeljek bo priprava na krst ob 20. uri, krščevanje bo v nedeljo, danes teden ob 11. uri.

V torek bo maša zvečer ob 19h v cerkvi, v sredo pa večerne maše ne bo, pač pa bo maša zjutraj ob 7h pri sestrah.

V torek ob 20h srečanje katoliške karizmatične prenove.

V četrtek in vsak četrtek od tega tedna naprej bo po sveti maši polurno tiho češčenje Najsvetejšega za uspeh in blagoslov misijona v naši župniji, ki ga bomo imeli v mesecu oktobru.

V petek na slovesni praznik Jezusovega Srca bo molitvena ura ob 18h na čast Jezusovemu Srcu in nato sveta maša, lepo vabljeni.

Umrla sta Daniela in Heinz Munch iz Mlakarjeve ulice 24. Pogreb bo v ponedeljek ob 13h na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj jim večni pokoj....

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo v petek zvečer še 7. dan za pokojna Danielo in Heinza Munc in v soboto bo še sveta maša za pokojno Antonijo Hlebec.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti ženin: Žiga Gorenc in nevesta: Saša Pavlovič. Oklic je izobešen na oglasni deski. Poroka bo v soboto v Preddvoru. Molimo za novoporočenca, če kdo ve za kakršen koli zakonski zadržek, ga je dolžan sporočiti župnijskemu uradu.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30