12. nedelja med letom, 21. junij 2015

V ponedeljek godujeta Fanez Fisher in Tomaž More, mučenca, v torek Jožef Cafasso, redovnik, v sredo slovesni praznik rojstva Janeza Krstnika, v četrtek doroteja, mistikinja in tudi državni praznik, v petek Jožefmarija Escriva, ustanovitelj Opus Dei, v soboto Ema Krška, kneginja, prihodnjo nedeljo bomo obhajali 13. nedeljo med letom.

Vzemite novo številko Družine – novomašna številka, na voljo imate revijo Praznična.

v ponedeljek ob 20. uri bo srečanje članov župnijske Karitas.

Pri sestrah bo maša trikrat v tem tednu, v torek, četrtek in soboto zjutraj ob 7. uri.

V petek ob 18h bomo molili molitveno uro za domovino.

V soboto bo ob 9. uri v ljubljanski stolnici posvečenje novomašnikov. Molimo zanje.

V nedeljo bodo kakor lansko leto tudi letos med nami iz skupnosti Lautari in se bodo pri mašah predstavili, po maši pa ste povabljeni da se z njimi malo pogovorite pred cerkvijo in da jim daste kakšen prostovoljni dar.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojenga Andreja Kogovška v ponedeljek zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30