13. nedelja med letom, 28.6.2015

V ponedeljek godujeta prvaka apostolov Peter in Pavel, v torek prvi mučenci rimske cerkve, v sredo Estera, svetopisemska žena, v četrtek Ptujskogorska Mati Božja, v petek Tomaž, apostol, v soboto Urh, škof, prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesni praznik slovanskih apostolov Cirila in Metoda.

Vzemite novo številko Ognjišča, novo številko glasila za duhovne poklice in julijsko Rast.

Jutri v ponedeljek bomo obhajali slovesni praznik prvakov apostolov Petra in Pavla, sveti maši bosta dopoldne izjemoma zaradi Oratorija ob 10. uri in zvečer ob 19. uri.

V ponedeljek bomo pričeli z Oratorijem za otroke ob 8.30. Druge dni pa ob 9h.

V ponedeljek zvečer ob 20. uri bo priprava na krst, krščevanje bo v nedeljo danes teden, ob 11. uri.

V torek bo sveta maša zjutraj ob 7h pri sestrah.

V sredo ob 19h bo maševal novomašnik g. Blaž Dobravec, lepo ste vabljeni k sveti maši in k novomašnemu blagoslovu, ki nam ga bo gospod novomašnik podelil.

V četrtek po večerni maši bom sprejemal mašne namene za mesec september.

Lepo vabljeni k češčenju Najsvetejšega vsak četrtek po večerni maši za uspeh in blagoslov misijona.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo vabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu in k molitveni uri ob 18h.

V soboto zvečer bodo otroci pripravili oratorijsko mašo ob zaključku Oratorija, češčenja pa v soboto ne bo zaradi oratorijske maše.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30