19. nedelja med letom, 9.8.2015

V ponedeljek goduje Lovrenc, diakon in mučenec, v torek Klara, devica, v sredo Ivana Šentalska, redovnica, v četrtek Poncijan in Hipolit, mučenca, v petek Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, v soboto Marijino Vnebovzetje, prihodnja nedelja bo 20. med letom.

Vzemite novo številko Družine, Prijatelja in Misijonskih obzorij.

V torek in petek bo maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri. V petek ne bo večerne maše in tudi ne molitvene ure ampak bo maša samo zjutraj pri sestrah, zvečer pa ste lepo vabljeni na Primskovo ob 19h k maši in procesiji pred Marijinim praznikom.

V soboto bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja. Sveti maši bosta po nedeljskem redu ob 7.30 in 10. uri. Pri obeh mašah bomo obnovili posvetitev slovenskega naroda Mariji, pri maši ob 10. uri pa bomo zapeli tudi litanije na čast Materi božji. Večerne maše v soboto ne bo.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri obeh mašah bo darovanje za cerkev.

V tem tednu ne bo uradnih ur. V primeru pogreba se obrnite na g. diakona. Za nujne zadeve, bolniško maziljenje pa se obrnite na župnika iz Kokrice.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30