24. nedelja med letom, 13.9.2015

V ponedeljek bomo obhajali praznik povišanja svetega Križa, v torek god Žalostne Matere Božje, v sredo Kornelij papež in Ciprijan, pkof, mučenca, v četrtek Robert Bellarmino, škof in cerkveni učitelj, v petek Jožef Kupertinski, duhovnik, v soboto Januarij, škof in mučenec, prihodnja nedelja bo 25. nedelja med letom.

Vzemite novo številko Družine.

Pri sestrah bo maša v ponedeljek in torek zjutraj ob 7. uri.

V petek lepo vabljeni k molitveni uri eno uro pred sveto mašo.

V soboto bo v Stični srečanje mladine. Odhod avtobusa bo izpred cerkve ob 8. uri zjutraj. Mladi se lahko še prijavite pri meni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

Prihodnjo nedeljo bo po deseti maši v učilnici uvodno srečanje za otroški pevski zbor, vabljeni otroci, ki radi pojete, da se pridružite pevskemu zboru.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti pa bosta še dva sedma dneva in sicer v ponedeljek zvečer, za pokojno Silvestro Avsec in za pokojno Marijo Perčič.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti: ženin PRIMOŽ PROSEN in nevesta META LAVRINŠEK. Če kdo ve za kakršenkoli zakonski zadržek ga je dolžan sporočiti župnijskemu uradu. Oklic je izobešen na oglasni deski, novoporočenca pa podprimo s svojo molitvijo.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30