26. nedelja med letom - Slomškova, 27.9.2015

V ponedeljek goduje Venčeslav, mučenec, v torek Mihael, Gabriel in Rafael, nadangeli, v sredo Hieronim, duhovnik in cerkveni učitelj, v četrtek Terezija Deteta Jezusa, devica in cerkvena učiteljica, v petek Angeli varuhi, v soboto Frančišek Borgia, redovnik, prihodnja nedelja bo 27. nedelja med letom – rožnovenska nedelja.

Vzemite novo številko Družine, Ognjišča, Mavrice in oktobrsko Rast.

V ponedeljek ob 20. uri bo priprava na krst, krščevanje bo v nedeljo danes teden ob 11. uri.

V torek bo maša pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

Mašne namene za mesec december bom sprejemal v četrtek v času uradnih ur.

Z rožnovensko pobožnostjo bomo začeli v četrtek. Vsak večer 18.20 bo skupna molitev rožnega venca pred izpostavljenim Najsvetejšim, molitev litanij Matere Božje in blagoslovom z Najsvetejšim. Nato bo sveta maša ob 19. uri. Vse ostale pobožnosti v oktobru pred ali po sveti maši odpadejo. Lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo vabljeni k rožnovenski pobožnosti in pobožnosti na čas Jezusovemu Srcu.

V petek ob 20h bo srečanje za mladino.

V soboto ob 10h bo srečanje za ministrante.

Sobota bo prva v mesecu po maši bo češčenje Najsvetejšega.

Prihodnjo nedeljo nas bo obiskal p. Vladimir Kos, misijonar na Japonskem, spregovoril bo pri obeh svetih mašah. Zadaj pod korom bo nabiralnik za vaše darove, ki jih bomo izročili patru Kosu za delo v njegovem misijonu.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019