27. nedelja med letom - rožnovenska, 4.10.2015

V ponedeljek goduje Marija Favstina Kowalska, redovnica, v torek Bruno, redovnik, ustanovitelj kartuzijanov, v sredo Rožnovenska Mati božja, v četrtek Benedikta, devica in mučenka, v petek Abraham, svetopisemski očak, v soboto Danijel, mučenec, prihodnja nedelja bo 28. nedelja med letom – v naši župniji Semenj.

Vzemite novo številko Družine in Prijatelja.

Danes popoldne ob 14. uri bo rožnovenska pobožnost.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V mesecu oktobru ste lepo vabljeni vsak večer k rožnovenski pobožnosti ob 18.20, maša in rožnovenska pobožnost pa bo tudi ob torkih zvečer.

V četrtek bo ob 20. uri seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek ob 20. uri bo srečanje za mladino.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali semenj – obletnico posvetitve cerkve. Pri vseh mašah bo darovanje za župnijsko cerkev. Po maši ob 10. uri bomo imeli na župnijskem dvorišču srečanje in druženje, zato prosim gospodinje, da napečete pecivo in ga v soboto dopoldne ali pa popoldne prinesete v Baragovo učilnico. Pred deseto mašo, prosim, da ne parkirate pred cerkvijo in župniščem.

Sedaj po maši bo Župnijska Karitas prodajala sveče, darovi so namenjeni za potrebe župnijske Karitas.

Zadaj pod korom je nabiralnik, kamor lahko oddaste svoje darove za p. Vladimirja Kosa.

In še sprememba v urniku verouka: 7. razred ima verouk po novem ob petkih od 13.50 do 14.50.

Poleg maš ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Heleno Gabrič v četrtek zvečer.

Ker je danes rožnovenska nedelja, lahko pri izhodih vzamete škatlice z rožnimi venci, dobro preberite kaj piše notri, lahko tudi še komu daste. Naj bo zares molitev rožnega venca spremljevalec v našem življenju, hkrati pa naj bo to tudi vabilo na bližajoči se misijon.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019