30. nedelja med letom, 25.10.2015

V ponedeljek goduje Rustik, škof, v torek Sabina Avilska, mučenka, v sredo Simon in Juda Tadej, apostola, v četrtek Mihael Rua, redovnik, v petek Marcel, mučenec, v soboto Volbenk, ško, prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesni praznik Vseh svetih.

Rožnovenske pobožnosti danes popoldne ne bo.

Ob 15. uri bo v Predosljah danes diakonsko posvečenje.

Vzemite novo številko Družine, Ognjišča, Mavrice in novo Rast.

Pri izhodih boste dobili spominske podobice na misijon.

V ponedeljek bo priprava na krst ob 19. uri, krščevanje bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri.

Pri sestrah bo maša v torek zjutraj ob 7. uri. Maša bo v torek tudi zvečer ob 18. uri. Vsak večer ste vabljeni 17.20 k rožnovenski pobožnosti.

V soboto bo ob 15. uri pri križu v gozdu za kranjskim pokopališčem sveta maša za vse žrtve komunističnega režima.

V nedeljo bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Vseh svetih. Maše po nedeljskem redu. Popoldne ob 14.30 molitve na kranjskem pokopališču. Ob 17. uri molitev rožnih vencev za rajne v cerkvi na Rupi, ob 18. uri pa tukaj v župnijski cerkvi.

V župnišču lahko naročite molitvene namene za rajne.

Prijavite se lahko tudi zakonski jubilanti za srečanje, ki bo v nedeljo, 8. novembra pri maši ob 10. uri.

Verouka zaradi počitnic v tem tednu ne bo.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30