Oznanila 33. nedelje med letom, 15.11.2015

V ponedeljek goduje Marjeta Škotska, kraljica

V torek Elizabeta Ogrska, redovnica, v sredo Posvetitev bazilik sv. Petra in Pavla, v četrtek Matilda, redovnica, v petek Edmund, kralj v soboto Darovanje Device Marija, prihodnja nedelja bo zadnja v tem cerkvenem letu in slovesni praznik Kristusa, Kralja vesoljstva.

Vzemite novo številko Družine in Prenove

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V sredo ob 16. uri bo srečanje skupine Abraham. Naš gost bo gospod Janez Cerar, postulator za božjega služabnika škofa Gnidovca. Pogledali si bomo tudi film o škofu Gnidovcu. Lepo vabljeni.

V petek ob 17h bo molitvena ura pred Najsvetejšim in po njej rožni venec za družine.

V soboto mladi vabljeni v Kranj Šmartin, kjer se bo odvijala Stična diha od 17.- 21. ure. Sprejeli bomo v našo dekanijo tudi križ mladih, ki roma po naših župnijah.

Hvala vam za vaše darove ob zahvalni nedelji in hvala tudi vsem, ki ste v tem tednu darovali za zvonove.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30