KRISTUS, KRALJ VESOLJSTVA, 22.11.2015

V ponedeljek goduje Klemen I., papež, v torek Andrej in drugi vietnamski mučenci, v sredo Katarina Aleksandrijska, devica in mučenka, v četrtek Leonard Portomavriški, redovnik in misijonar, v petke Virgil in Modest škofa, apostola Karantanije, v soboto Katarina LAboure, redovnica, prihodnja nedelja bo 1. adventna nedelja – nedelja Karitas.

Vzemite novo številko Družine in Ognjišča.

V torek bo maša pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V petek bomo obhajali za našo župnijo slovesni praznik svetega Modesta. Sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 18. uri.

V četrtek zvečer bomo izpostavili Najsvetejše v češčenje in bo izpostavljeno celo noč in cel dan – 24. ur. V petek bo sklep češčenja. Lepo vabljeni k 24-urnemu češčenju Najsvetejšega. Za nočni čas češčenja pa prosim, če bi se lahko napisali dežurni, ki boste zagotovo ob teh urah ko se napišete lahko v cerkvi. K češčenju pa vabim tudi mlajše, še posebej našo mladino, člane ŽPS, Karitas, in tudi druge skupine. Starše veroukarjev in veroukarje. Češčenje Najsvetejšega je milostni čas. Vzemite si nekaj časa, vsaj pol ure, če več ne morete.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali 1. adventno nedeljo pri vseh mašah bo darovanje za Karitas.

Bliža se Miklavž in tudi letos Miklavž lepo prosi za pomoč pri darilih. Tako kot običajno jih lahko oddaste pod korom.

Tudi v tem tednu ste darovali za zvonove. Iskren Bog plačaj. Če bo šlo tako naprej, bomo morda že takoj po novem letu lahko naročili zvonove. V kratkem pa bo tudi plakat na oglasni deski – prikaz zvonov, da boste lahko videli pri čem smo in koliko nam še manjka.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30