3. ADVENTNA NEDELJA, 13.12.2015

V ponedeljek Janez od Križa, duhovnik in cerkveni učitelj, v torek Marija di Rossa, redovnica, v sredo Adelajda, kraljica, v četrtek Lazar iz Betanije, v petek Vunibald, opat, Urban V., papež, prihodnja nedelja bo 4. adventna nedelja.

Danes ob 15. uri bo srečanje ŽPS v Besnici.

V torek bo maša pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V sredo začnemo z božično devetdnevnico ob 18. uri. K božični devetdnevnici vabim vse vas, še posebej otroke, za katere je devetdnevnica obvezna in spada k rednemu verouku. Verouk bo še ta teden po urniku, potem pa verouka ne bo, ker boste hodili k devetdnevnici. Z veroukom bomo nadaljevali po prazniku svetih treh Kraljev.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V četrtek zjutraj ne bo uradnih ur. Popoldne pa bodo kot običajno.

V petek bo molitvena ura ob 17h za družine.

V soboto in nedeljo boste imeli priložnost za sveto spoved pred božičnimi prazniki. Spovednik bo iz Ljubljane. V soboto bo spovedovanje od 17. ure naprej, v nedeljo pa od 7. ure zjutraj in celo dopoldne.

V soboto po večerni maši bo božični koncert tukaj v cerkvi. Pel bo Mešani pevski zbor Svoboda Mengeš. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

Prihodnjo nedeljo bomo imeli molitveni dan za duhovne poklice na Brezjah. Ob 15. uri bo molitvena ura, ob 16. ura pa sveta maša ob somaševanju dekanijskih duhovnikov. Pri maši bo sodeloval s petjem naš mladinski pevski zbor. Lepo vabljeni na Brezje.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Jožefo Švab v sredo zvečer.

Hvala za vaše darove, ki ste jih v tem tednu namenili za zvonove.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30 - 18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - november 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom