Nedelja Svete Družine, 27.12.2015

V ponedeljek bomo obhajali praznik nedolžnih otrok, v torek goduje Tomaž Becket, škof in mučenec, v sredo Feliks I., papež, v četrtek Silvester, papež, v petek slovesni praznik Marije Božje Matere, v soboto Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa in cerkvena učitelja, prihodnja nedelja bo druga po božiču.

Vzemite novo Rast.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V četrtek bomo obhajali drugi sveti večer. Povabljeni ste da tako kot prvi večer blagoslovite svoje stanovanje. Sveta maša na sveti večer bo ob 18. uri, po maši bomo zapeli zahvalno pesem ob koncu leta.

V petek bomo praznovali novo leto in slovesni praznik Marije Božje Matere. Svete maše bodo po nedeljskem redu ob 7.30 in ob 10. uri.

Petek in sobota sta prva v mesecu, bolnikov in starejših ne bom obhajali ker sem jih pred božičem.

V soboto bomo začeli s pobožnostjo petih prvih sobot kot pripravo na obisk Marije romarice iz Fatime in na posvetitev in obnovitev posvetitve Marijinemu Brezmadežnemu Srcu. Več imate napisano v Rasti. Pobožnost bo po večerni maši v sklopu češčenja. Lepo povabljeni k tej pripravi, predvsem pa, da bi se zares pripravili na obnovitev posvetitve Marijinemu Brezmadežnemu Srcu in pa tudi na novo posvetili, kdor bo želel.

Hvala Vam za vaše darove, ki ste jih namenili za zvonove.

Zahvala pa tudi za lepo okrasitev in pripravo cerkve na božične praznike in za postavitev jaslic. Iskreni Bog plačaj vsem sodelujočim.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30