4. NEDELJA MED LETOM, 31.1.2016

V ponedeljek goduje Brigita Irska, opatinja, v torek Gospodovo darovanje-svečnica, v sredo Blaž, škof in mučenec, v četrtek Jožef Leoniški, misijonar, v petek Agata, devica in mučenka, v soboto Pavel Miki, duhovnik in drugi japonski mučenci, prihodnja nedelja bo 5. nedelja med letom.

Zadaj lahko vzamete februarsko Rast.

V ponedeljek bom v času uradnih ur sprejemal mašne namene za mesec april.

V ponedeljek bo priprava na krst ob 19. uri. Krščevanje bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri.

V torek bomo obhajali praznik Gospodovega darovanja, svečnico. Sveti maši bosta ob 9. uri dopoldne in zvečer ob 18. uri. Med mašo bomo blagoslovili sveče, ki jih lahko dobite zadaj pri kiosku.

V sredo bomo obhajali god svetega Blaža, med mašo bo blažev blagoslov za obvarovanje bolezni grla in vsakega drugega zla.

V četrtek bo seja ŽPS ob 20. uri.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo vabljeni kpobožnosti na čast Jezusovemu Srcu. Najprej bo molitvena ura ob 17h, nato bo sveta maša.

Sobota bo prva v mesecu. Eno uro pred mašo, ob 17h bomo imeli prvosobotno pobožnost na fatimski način, kot pripravo na obisk Marije romarice iz Fatime. Lepo vas povabim.

V soboto ob 19. uri bomo imeli kulturni večer. Naša gostja bo novinarka, televizijska voditeljica in zgodovinarka dr. Rosvita Pesek. Lepo vabljeni.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah