2. postna nedelja, 21.2.2016

V ponedeljek bomo obhajali praznik Sedeža apostola Petra, v torek goduje Polikarp, škof in mučenec, v sredo Matija, apostol, v četrtek Valburga, opatinja, v petek Aleksander, škof, v soboto Gabrijel Žalostne Matere Božje, redovnik, prihodnja nedelja bo 3. postna nedelja.

Danes popoldne ob 14. uri bo Križev pot tukaj v župnijski cerkvi in v cerkvi na Rupi.

V ponedeljek nadaljujemo z rednim veroukom po urniku.

V torek bo maša pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V četrtek bo sestanek župnijske Karitas ob 19. uri.

V petek bo molitvena ura pred izpostavljenim Najsvetejšim ob 17h, ob 18h bo Križev pot in nato sveta maša.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marijo Guštin v petek zvečer.

Hvala za darove, ki ste jih namenili za zvonove v minulem tednu in pri današnji nabirki.

POSTNA SPODBUDA

V Drugem postnem tednu je za spodbudo DELO. Naloga v tem tednu pa je, da bi z veseljem opravljal vsako delo, ki mi je naloženo. Postno spodbudo si lahko ogledate na oglasnem panoju pri stranskem izhodu.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30