3. postna nedelja, 28.2.2016

V ponedeljek goduje Antonija iz Firenc, opatinja, v torek Albin, škof, v sredo Neža Praška, opatinja, v četrtek Kunigunda, kraljica, v petek Kazimir, poljski kraljevič, v soboto Hadrijan, mučenec, prihodnja nedelja bo 4. postna nedelja.

Vzemite novo Rast.

Danes popoldne ob 14. uri bo Križev pot tukaj v župnijski cerkvi in v cerkvi na Rupi.

V ponedeljek in torek bo maša pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V ponedeljek ob 19. uri bo priprava na krst, krščevanje bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri.

V četrtek ob 20. uri bo seja ŽPS.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo vabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu ob 17. uri. Nato bo ob 18h križev pot in sveta maša.

Sobota bo prva v mesecu, prvosobotno pobožnost v pripravi na Marijo romarico iz Fatime bomo imeli v soboto ob 17. uri.

Prihodnjo nedeljo bomo imeli križev pot na Kalvarijo v Smledniku ob 15. uri.

Hvala za darove, ki ste jih namenili za naše zvonove.

Umrla je Darja Rozman iz Struževega, pogreb bo v torek ob 16. uri na mestnem pokopališču v Kranju, po pogrebu ob 17. uri bo sveta maša tukaj v župnijski cerkvi. Gospod, daj ji večni pokoj...

POSTNA SPODBUDA:

V tretjem tednu postna spodbuda z naslovom STVARSTVO in z nalogo: vzel si bom čas za sprehod v naravo, za občudovanje stvarstva in za zahvaljevanje Stvarniku!

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah