4. postna nedelja

V ponedeljek godujeta Perpetua in Felicita, mučenki, v torek Janez od Boga, redovni ustanovitelj, v sredo Frnačiška Rimska, redovnica, v četrtek 40 mučencev iz Armenije, v petek Benedikt, škof, v soboto Inocenc 1., papež, prihodnja nedelja bo 5. postna, tiha, papeška nedelja.

Danes ob 14. uri bo pobožnost križevega pota v župnijski cerkvi in v cerkvi na Rupi.

Ob 15. uri bomo imeli križev pot v Smledniku na Kalvarijo, dobimo se tam pri prvi kapelici.

V ponedeljek in torek bo maša tudi pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V torek bo maša tudi zvečer ob 18. uri za pokojno Darjo Rozman ob 7. dnevu.

V torek ob 19. uri pa bo Katoliška karizmatična prenova imela svoje redno mesečno srečanje.

V sredo ob 16. uri bo skupina Abraham, naš gost bo g. prelat Stanislav Zidar. Spregovoril nam bo o ustanavljanju naše župnije pred 25 leti in tudi še o drugih zadevah. Lepo vabljeni.

Prihodnjo soboto od 17. ure dalje in v nedeljo od 7. ure dalje bo priložnost za velikonočno spoved. Spovednik bo od drugod.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali 5. postno tiho nedeljo. Lahko boste dobili oljčne vejice za cvetno nedeljo. Ker pa bo ta dan tudi papeška nedelja – spominjali se bomo obletnice izvolitve papeža Frančiška bomo pri vseh mašah zapeli tudi zahvalno pesem za papeža.

Zadaj v kiosku lahko vzamete zgibanke za vpis otrok v Baragov vrtec v župniji Kranj Šmartin.

Hvala za vaše darove, ki ste jih namenili za zvonove.

POSTNA SPODBUDA:

JEZUS MOJ PRIJATELJ, z nalogo v tem tednu: Jezusu se bom zahvalil za vse svoje prijatelje.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!