2. velikonočna nedelja, 3.4.2016

V ponedeljek Gospodovo oznanjenje Mariji, v torek Vincencij Ferrer, duhovnik, v sredo Irenej iz Srema, škof in mučenec, v četrtek Aleksander, mučenec, v petek Maksim in Timotej, mučenca, v soboto Hugo, škof, prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja.

V ponedeljek bomo obhajali slovesno praznovanje Gospodovega oznanjenja Mariji, ker je bil sam praznik na veliki petek, je zato prestavljen na ponedeljek po 2. velikonočni nedelji, zato bosta sveti maši v ponedeljek ob 9. in 19. uri.

V torek in soboto bo maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri.

V sredo ob 9. uri bomo imeli v naši župniji dekanijski duhovniki mesečno dekanijsko konferenco. Lepo vas povabim k sveti maši ob 9. uri, ko bo somaševanje vseh dekanijskih duhovnikov.

V petek bo molitvena ura ob 18h.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Julijo Bogataj v ponedeljek zvečer.

Ta teden nadaljujemo z rednim veroukom.

Hvala za vaše darove, ki ste jih še poleg darovanja, ki je bilo v nedeljo, namenili za zvonove.

Prihodnjo nedeljo bomo imeli svetoletno romanje v stolnico, prijavite se v župnišču, ali pa sedaj takoj po maši kar v zakristiji, prispevek za avtobus boste dali na avtobusu.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu