3. velikonočna nedelja, 10.4.2016

V ponedeljek goduje Stanislav, škof in mučenec, v torek Julij, papež, v sredo Ida, redovnica, v četrtek Lambert, škof, v petek Helena, kneginja, v soboto Bernardka Lurška, devica, prihodnja nedelja bo 4. velikonočna nedelja – nedelja Dobrega Pastirja.

Danes začenjamo teden molitve za duhovne poklice. Povabljeni vsak dan k sveti maši in k molitvi rožnega venca pred sveto mašo, ki ga bomo še posebej v tem tednu namenili za nove duhovne poklice.

Danes popoldne bomo imeli svetoletno romanje v ljubljansko stolnico. Prijavite se lahko še vedno sedaj po maši v zakristiji, ker je še nekaj prostih sedežev na avtobusu. Avtobus odpelje izpred cerkve ob 14. uri.

V ponedeljek, torek in soboto bodo maše tudi pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V torek ob 20. uri bo srečanje Prenove v Duhu s sveto mašo, molitvami za ozdravljenje in slavljenjem. Lepo vabljeni.

V sredo ob 17. uri bo srečanje skupine Abraham. Tokrat bosta naši gostji s. Milena in s. Otilija, ker še nista bili gostji od naših sester. Lepo vabljeni.

V četrtek ne bo uradnih ur.

V petek bomo molili molitveno ura za nove duhovne poklice ob 18. uri.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za zvonove.

Poleg maš ki so že oznanjene v Rasti bo še 30. dan za pokojno Stanislavo Rehberger v ponedeljek zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah