6. velikonočna nedelja, 1.5.2016

V ponedeljek goduje Atanazij, škof in cerkveni učitelj, v torek Filip in Jakob, apostola, v sredo Florjan, mučenec, v četrtek Gospodov vnebohod, v petek Dominik Savio, dijak in zavetnik ministrantov, v soboto Gizela, opatinja, prihodnja nedelja bo 7. velikonočna nedelja.

Vzemite novo majsko Rast.

Danes popoldne ob 14. uri bodo šmarnice tukaj v župnijski cerkvi, na Rupi bodo šmarnice ob 19. uri.

V ponedeljek bo priprava na krst ob 20. uri.

V torek bo maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri.

V ponedeljek, torek in sredo bomo obhajali prošnje dneve. Lepo vabljeni k sveti maši in molitvam za blagoslov našega dela, in za odvrnitev naravnih in vseh drugih nesreč.

V torek bo maša tudi zvečer ob 19. uri.

V sredo bo prošnja maša tudi na Rupi ob 17. 30.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 19. uri.

V četrtek ob 20. uri bo seja ŽPS.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo vabljeni k molitveni uri na čast Svetemu Duhu ob 18. uri. Začenjamo binkoštno devetnevnico v čast Svetemu Duhu.

V petek ob 20h bo srečanje za animatorje letošnjega oratorija, vabimo tudi nove animatorje.

Sobota bo prva v mesecu, ob 18h bo prvosobotna pobožnost na fatimski način.

V ponedeljek zaradi počitnic ne bo verouka, od torka naprej bo verouk po urniku.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah