7. velikonočna nedelja, 8.5.2016

V ponedeljek goduje Izaija, prerok, v torek Job, svetopisemski mož, v sredo Mamert, škof, v četrtek Leopold Mandić, redovnik, v petek Fatimska Mati božja, v soboto Bonifacij, mučenec, prihodnja nedelja bo Binkoštna nedelja.

Danes popoldne ob 14. uri bodo šmarnice v župnijski cerkvi, ob 19h na v cerkvi na Rupi.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V torek bo maša s šmarnicami tudi zvečer ob 19. uri.

Ob 20. uri v torek pa bo srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo on molitvami za ozdravljenje.

V petek lepo vabljeni k molitveni uri na čast Svetemu Duhu.

V soboto bomo imeli majniško romanje na Sveto Goro nad Novo Gorico. Prijavite se lahko v župnišču, v ceno je vključen avtobusni prevoz in kosilo na Sveti Gori. Več imate napisano v Rasti.

V nedeljo bomo obhajali tretji največji krščanski praznik Binkošti – praznik Svetega Duha. Nabirka prihodnjo nedeljo, ker bo tretja nedelja v mesecu bo za zvonove. Hvala za vaše darove ki jih po svojih zmožnostih darujete v ta namen. Povabljeni ste še vedno tisti, ki zmorete, da postanete botri našim zvonovom.

Pri obeh izhodih lahko vzamete brezplačen izvod aktualne Družine. Poslali so nam več izvodov kot reklamo za tednik Družina in povabljeni da se naročite na ta vsebinsko bogati verski časopis.

Danes popoldne ob 16. uri bo na Trsteniku pogreb pokojnega salezijanskega duhovnika Franca Levstka, ki je več let pomagal tudi v naši župniji. Spomnimo se ga v molitvi. Gospod, daj mu večni pokoj....

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!