10. nedelja med letom, 5.5.2016

V ponedeljek goduje Norbert, škof, v torek Prvi mučenci tržaške Cerkve, v sredo Medard, škof, v četrtek Primož in Felicijan, mučenca, v petek Bogumil Poljski, škof, v soboto Barnaba, apostol, prihodnja nedelja bo 11. med letom.

Pri sestrah bo maša v torek in sredo zjutraj. V torek bo maša tudi zvečer v cerkvi, v sredo pa ne bo večerne maše.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo 7. dan za pokojnega Petra Bauerja v torek zvečer.

Sedaj po maši lahko tisti, ki ste se posvetili Jezusovemu in Marijinemu Srcu in ste oddali kartonček prevzamete slike v zakristiji.

Zadaj v kiosku so še na razpolago prijavnice za oratorij. Oddajte jih do petka, 10. junija.

Hvala za vse vaše darove, ki ste jih namenili za zvonove. Nekaj sredstev nam še manjka, upam, da bomo zbrali vsa sredstva, če bi kdo želel biti še boter našim zvonovom, ali pa lahko še kakor koli prispeva za zvonove je lepo povabljen.

Naše zvonove bodo pa kmalu tudi vlili v livarni. Zato vas povabim, na ogled vlivanja zvonov, ki bo v Žalcu in sicer ta četrtek, 9. junija. Šli bomo z avtobusom na ogled vlivanja zvonov ob 8. uri zjutraj izpred cerkve. Prosim, če se lahko prijavite, da približno vem koliko nas bo, lahko se kar takoj po maši v zakristiji prijavite, tisti, ki bi šli na vlivanje zvonov, ali pa po telefonu.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah