20. nedelja med letom, 14.8.2016

V ponedeljek Marijino vnebovzetje, v torek Rok, spokornik, v sredo Evzebij, papež, v četrtek Helena, cesarica, v petek Janez Eudes, duhovnik, v soboto Bernard, opat, prihodnja nedelja bo 21. nedelja med letom.

Zadaj v kiosku lahko brezplačno vzamete novo številko glasila za duhovne poklice in misijonska obzorja. Kupite pa lahko Družino in revijo Prenova.

Danes (v nedeljo) zvečer bomo obhajali predvečer praznika Marijinega vnebovzetja. Lepo ste vabljeni na Primskovo, kjer bo ob 19.30 slovesno sveto mašo daroval upokojeni ljubljanski nadškof Alojz Uran, po maši bo procesija z Marijinim kipom.

Jutri bomo obhajali zapovedani in največji Marijin praznik – Marijino vnebovzetje. Sveti maši bosta po nedeljskem redu ob 7.30 in ob 10. uri. Pri obeh mašah bomo obnovili posvetitev slovenskega naroda Mariji, pri maši ob 10. uri bomo Mariji na čast zapeli tudi litanije in prejeli blagoslov z Najsvetejšim.

Na prošnjo gospoda nadškofa bomo jutri pred obema mašama molili častitljivi del rožnega venca s prošnjo za varstvo pred terorističnimi napadi in za preprečitev sovraštva.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za zvonove. Hvala za darove, ki ste jih nekateri posamezniki v minulem tednu darovali v ta namen.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!