22. nedelja med letom, 28.8.2016

V ponedeljek obhajamo praznik mučeništva Janeza Krstnika, v torek goduje Feliks, mučenec, v sredo Rajmund, redovnik, v četrtek Tilen, opat, v petek Marjeta, devica in mučenka, v soboto Gregor veliki, papež in cerkveni učitelj, prihodnja nedelja bo 23. nedelja med letom – angelska nedelja.

Vzemite novo septembrsko Rast.

V četrtek in petek bo potekal vpis k verouku, urnik vpisa in verouka imate objavljen na oglasni deski, v Rast, na spletni strani župnije in povezava je bila že objavljena na Facebook strani župnije.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bone in starejše, zvečer lepo povabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu.

Sobota bo prva v mesecu, po večerni maši bo češčenje Najsvetejšega in pobožnost na čast Marijinemu Brezmadežnemu Srcu.

V soboto bo maša tudi na Rupi ob 18. uri za pokojnega duhovnika Jožeta Perčiča ob 30 dnevu po pogrebu.

Prihodnjo nedeljo bo imel otroški pevski zbor pevske vaje ob 9. uri. Lepo vabljeni tudi novi pevci in pevke.

Prihodnjo nedeljo bomo ob 10. uri začeli z novim veroučnim letom, otroci lahko prinesete k blagoslovu šolske torbe, svete maše pa se udeležite vsi veroučenci in lepo bi bilo če pridete tudi starši.

Hvala za darove, ki ste jih nekateri posamezniki tudi v minulem tednu namenili za zvonove.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Franca Špika v soboto zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu