23. NEDELJA MED LETOM, 4.9.2016

V ponedeljek goduje Mati Terezija, redovnica, v torek Zaharija, prerok, v sredo Regina, deciva in mučenka, v četrtek praznik Marijinega rojstva v petek Peter Klaver, jezuit, v soboto Nikolaj Tolentinski, spokornik, prihodnja nedelja bo 23. nedelja med letom.

V ponedeljek se začne katehumenat – to je priprava odraslih na prejem zakramentov. Katehumenat bo najprej potekal v župniji Kranj na Tavčarjevi 43. Začetek ob 20. uri.

Uradne ure bodo od ponedeljka naprej ob običajnih urah: ponedeljek dopoldne od 8h do 9h in četrtek od 8h do 9h in zvečer od 17.30 do 18.30.

V ponedeljek bom začel sprejemati mašne namene za mesec november.

V četrtek bomo obhajali praznik Marijinega rojstva – Mali Šmaren. Sveti maši bosta ob 9. uri in zvečer ob 19. uri.

V soboto bo molitveni dan za duhovne poklice na Brezjah. Ob 10.30 bo daroval sveto mašo gospod nadškof msgr. Stanislav Zore.

Z rednim veroukom začnemo v ponedeljek po urniku.

Če se kdo še ni vpisal k verouku naj to stori v tem tednu, potem si boste morali knjige preskrbeti sami.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!