28. nedelja med letom, 9.10.2016

V ponedeljek goduje Danilo, mučenec, v torek Filip, diakon, v sredo Maksimilijan Celjski, mučenec, v četrtek Koloman, mučenec, v petek Kalist I., papež in mučenec, v soboto Terezija Velika, devica in cerkvena učiteljica, prihodnja nedelja bo 29. nedelja med letom.

Danes ob 14. uri lepo povabljeni k rožnovenski pobožnosti. Rožnovenska pobožnost pa je vsak dan ob 18.20.

Med tednom so maše vključno z torkom zvečer. Jutranji maš pri sestrah v oktobru ni.

V torek ob 20. uri bo srečanje Prenove v Duhu s sveto mašo.

V sredo ob 17. uri bo srečanje skupine Abraham. Naš gost bo dr. Matjaž Ambrožič, župnik v Begunjah na gorenjskem, ki je kolavdator za zvonove pri nadškofiji Ljubljana.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri mašah bo darovanje za zvonove. Boglonaj za vse vaše darove minulega tedna v ta namen.

V župnišču se lahko prijavite za srečanje zakonskih jubilantov, ki bo prvo nedeljo v novembru. 7 parov se je že prijavilo. Povabljeni tudi drugi, ki obhajate v letošnjem leto okroglo obletnico svojega zakona.

Prihodnjo nedeljo se nam bodo po svetih mašah predstavili iz založbe Družina.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!