Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

29. nedelja med letom, 16.10.2016

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek goduje Ignacij Antiohijski, škof in mučenec, v torek Luka, evangelist, v sredo Pavel od Križa, duhovnik, v četrtek Rozalina, redovnica, v petek Uršula, devica in mučenka, v soboto Janez Pavel II., papež, prihodnja nedelja bo 30. nedelja med letom – misijonska nedelja.

Danes ob 14. uri bo rožnovenska pobožnost.

V sredo po večerni maši bo srečanje Svetopisemske skupine.

V sredo po večerni maši bo sestanek članov Župnijske Karitas.

V sredo ob 20. uri bo srečanje Šole za zakon.

V petek bomo pričeli obnovo misijona, ki bo trajala do nedelje. Z nami bo p. Niko Žvokelj, ki bo vodil obnovo misijona. P. Niko bo na voljo v petek, soboto in nedeljo za sveto spoved eno uro pred sveto mašo, če bo potrebno tudi po sveti maši. Med mašo ne bo spovedoval, ker bo vodil sveto mašo. Lepo vabljeni k tej kratki duhovni obnovi.

V soboto bo srečanje za bolne in starejše. Od 14h naprej bo priložnost za sveto spoved, ob 15. uri bo sveta maša, med katero boste lahko prejeli zakrament bolniškega maziljenja. Po sveti maši bo srečanje in pogostitev za starejše in spremljevalce v dvorani. Dobre gospodinje prosim, če lahko napečete nekaj peciva in ga v petek zvečer ali soboto dopoldne prinesete.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali misijonsko nedeljo, pri vseh mašah bo darovanje za misijone.

Hvala za današnje darove, ki ste jih namenili za naše zvonove in tudi darove ki ste jih prinesli v župnijsko pisarno.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30


Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih