31. nedelja med letom, 30.10.2016

V ponedeljek goduje Volbenk, v torek Vsi sveti, v sredo spomin vseh vernih rajnih, v četrtek Viktorin Ptujski, škof in mučenec, v petek Karel Boromejski, škof, v soboto Zaharija in Elizabeta, prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja.

Danes ob 14h bo rožnovenska pobožnost

Od jutri naprej bodo tedenske svete maše ob 18. uri.

Ta teden ne bo uradnih ur, za nujne primere se oglasite po maši.

Vzemite novo Rast , lahko še dobite zgibanke o naših zvonovih.

V ponedeljek ob 15. uri bo maša za vse pobite v gozdu za kranjskim pokopališčem.

V torek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Vseh svetih. Svete maše bodo po nedeljskem redu ob 7.30 in ob 10. uri. Popoldne ob 14.30 molitve za rajne na kranjskem pokopališču. Ob 17h molitev rožnih vencev za rajne na Rupi, ob 18h pa v župnijski cerkvi. Ob 20h molitev mladih pri križu na kranjskem pokopališču. V župnišču lahko naročite molitve za vaše rajne, katerih se bomo spomnili pri delavniških mašah. Pri tabernaklju je skrinjica, v katero lahko daruje svoj dar, ki bo namenjen za maše za duše v vicah.

V sredo bomo obhajali spomin vseh vernih rajnih svete maše bodo v župnijski cerkvi ob 9h in 18h, na Rupi ob 16.30.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer ste povabljeni k pobožnosti prvega petka in k molitveni uri ki bo zopet eno uro pred sveto mašo.

Sobota bo prva v mesecu, po maši prvosobotna pobožnost.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali zahvalno nedeljo. Pri maši ob 10. uri bo srečanje zakonskih jubilantov. Lahko se še prijavite. To slovesnost bo vodil upokojeni ljubljanski nadškof in metropolit msgr. Alojz Uran. Jubilantje počakajte ob 9.30 pred župniščem.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!