ZAHVALNA NEDELJA, 6.11.2016

V ponedeljek goduje Engelbert, škof, v torek Janez Duns Skot, teolog, v sredo praznik posvetitve lateranske bazilike, v četrtek Leon Veliki, papež in cerkveni učitelj, v petek Martin, škof, v soboto, Jozafat, škof in mučenec, prihodnja nedelja bo 33. nedelja med letom.

Pri sestrah bo maša v ponedeljek in torek zjutraj ob 7. uri.

V torek ob 18. uri bo srečanje prenove v duhu s sveto mašo, slavljenjem in molitvami za ozdravljenje.

V sredo ob 16. uri bo srečanje skupine Abraham. Naša gostja bo s. Slavka Požgane.

V župnijski pisarni lahko še vedno naročite molitvene namene za vaše rajne, katerih se bomo spomnili v molitvi po vsaki sveti maši med tednom. Molitvene namene za ta teden imate objavljene na oglasni deski v predverju.

Hvala za današnje darove ob zahvalni nedelji.

V teh dneh bodo še vedno potekala dela v zvoniku. Veliki zvon je že priklopljen na elektriko, ostali trije bodo verjetno v tem tednu, zato se bodo zvonovi oglasili tudi večkrat čez dan, ker bodo sprobavali nastavitve zvonov.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah