1. adventna nedelja, 27.11.2016

V ponedeljek goduje Katarina Laboure, redovnica, v torek Filomen, mučenec, v sredo Andrej, apostol, v četrtek Edmund, mučenec, v petek Kromacij, škof, v soboto Frančišek Ksaver, duhovnik, prihodnja nedelja bo 2. adventna nedelja.

Vzemite decembrsko Rast. Brezplačno lahko vzamete Adventni koledar s zgodbami za vsak dan.

V sredo ob 19. uri bo v cerkvi predavanje z naslovom POJAVLJANJE ZLA V DANAŠNJEM SVETU, predaval bo eksorcist p. Peter Vrabec.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer povabljeni k molitveni uri in sveti maši.

Sobota bo prva v mesecu po sveti maši prvosobotna pobožnost.

V soboto ob 15. uri nas bo v župnijski dvorani obiskal Miklavž in tudi letos prosi za pomoč pri darilih, do petka jih lahko oddate pod korom.

V adventnem času bodo tudi letos romali po stanovanjih in hišah trije Marijini kipi, ki so zadaj pod korom že pripravljeni. Povabljeni ste, da bi v vsako stanovanje vsaj za en večer prišla Marija. Ko vzamete kip se napišite zraven na list.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah