3. ADVENTNA NEDELJA, 11.12.2016

V ponedeljek goduje Devica Marija iz Guadalupe, v torek Lucija, devica in mučenka, v sredo Janez od Križa, duhovnik in cerkveni učitelj, v četrtek Marija di Rossa, redovnica, v petek Adelajda, kraljica, v soboto Janez de Matha, redovni ustanovitelj, prihodnja nedelja bo 4. adventna.

Danes popoldne ob 15.30 bo v župnijski cerkvi Kranj-Šmartin dekanijska revica cerkvenih pevskih zborov.

V sredo bo srečanje skupine Abraham ob 16. uri. Gost srečanja bo Jože Pavlič novinar iz Družine.

V petek ne bo molitvene ure pred mašo.

V petek bomo začeli z božično devetdnevnico, lepo vabljeni vsak dan k sveti maši ob 18. uri. Za veroučence je božična devetdnevnica obvezna.

V petek bo sprejem luči miru iz Betlehema za dekanijo Kranj v naši cerkvi pri maši ob 18. uri.

V soboto po potekalo spovedovanje pred božičnimi prazniki od 17. ure naprej in v nedeljo od 7. ure zjutraj.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za župnijsko cerkev.

Zadaj v kiosku lahko po maši dobite koledarje, oglje, kadilo, pratiko in božično novoletne voščilnice.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah