4. ADVENTNA NEDELJA, 18.12.2016

V ponedeljek goduje Urban V., papež, v torek Dominik, opat, v sredo Peter Kanizij, v četrtek Frančiška Cabrini, v petek Janez Kancij, v soboto Adam in Eva, prihodnjo nedeljo bomo obhajali Božič, praznik Gospodovega rojstva.

V kiosku lahko sedaj po maši dobite koledarje, ogle in kadilo. Na razpolago imate tudi Božično številko družine, ki jo lahko kupite zadaj in tudi še nekatere druge revije.

Vabljeni k božični devetdnevnici vsak večer ob 18. uri.

Spovedovanje bo sedaj tudi še po sveti maši, če bo kdo želel. Med tednom pa imate možnost svete spovedi pol ure pred mašo.

Pri sestrah bo maša v torek in soboto zjutraj ob 7. uri. V torek bo maša z božično devetdnevnico zvečer ob 18. uri.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V petek bom obiskal bolne in starejše pred božičnimi prazniki, če želite, da še koga obiščem in mu prinesem sveto obhajilo, poleg rednih, ki jih obiskujem za prve petke, sporočite v župnišče.

V soboto bomo obhajali prvi sveti večer. Maša svetega večera bo ob 18. uri in ne velja za nedeljsko mašo.

Ob polnoči ste lepo povabljeni k slovesni polnočnici.

Na božič bodo svete maše zjutraj ob 7.30 in ob 10. uri. Naj na božični dan ne bo kristjana brez svete maše.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!