BOŽIČ, 25.12.2016

V ponedeljek goduje sv. Štefan, v torek Janez, apostol in evangelist, v sredo nedolžni otroci, v četrtek Tomaž Becket, v petek Feliks I., papež, v soboto Silvester, papež, prihodnjo nedeljo bomo obhajali novo leto – praznik Marije Božje Matere.

V ponedeljek bomo obhajali prazni sv. Štefana, prvega mučenca. Sveti maši bosta po nedeljskem redu ob 7.30 in ob 10. uri.

Jutri, na praznik sv. Štefana, bo pri struževskih jaslicah - na začetku vasi pred naravno sklano votlino - ob 17. uri božični program. Lepo povabljeni na praznični dogodek.

V petek vabljeni k molitveni uri eno uro pred mašo.

V soboto bomo obhajali sveti večer. Večerna maša ne velja za nedeljsko. Pri večerni maši se bomo Bogu zahvalili za prejete dobrote minulega leta in zapeli zahvalno pesem.

Prihodnjo nedeljo obhajamo praznik Marije Božje Matere, sveti maši bosta kot običajno po nedeljskem redu.

Uradnih ur v tem tednu ne bo.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!