MARIJA, BOŽJA MATI, 1.1.2017

V ponedeljek godujeta Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa, v torek spomin Jezusovega imena, v sredo Angela, redovnica, v četrtek Milena, devica, v petek Gospodovo razglašenje, v soboto Rajmund Penjafortski, prihonja nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta.

Zadaj vzemite Januarsko Rast.

V župnijski pisarni lahko oddaste svoj dar za milijonarja dobrote.

V ponedeljek ne bo verouka, ker so še počitnice, od torka naprej je verouk po običajnem urniku.

V četrtek bomo obhajali SVETI VEČER. Povabljeni k molitvi in blagoslovitvi svojih stanovanj.

V petek bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega razglašenja, Svetih treh kraljev. Sveti maši bosta ob 9. uri dopoldne in ob 18. uri zvečer. Otroci prinesete k večerni maši svoje darove od adventne akcije za lačne otroke. Pred večerno mašo ob 17h bo molitvena ura na čast Jezusovemu Srcu, ker je ta dan tudi prvi petek.

V soboto bomo obhajali prvo soboto, po maši bo prvosobotna pobožnost.

Tudi letos bomo zbirali darove za koledniško akcijo, ki je namenjena za misijone, svoj dar lahko oddaste v nabiralnik, ki je zato pripravljen pod korom.

V nedeljo bomo liturgično sklenili božični čas, vendar po stari navadi lahko jaslice in petje božičnih pesmi ostane do svečnice. Pri mašah bo blagoslov otrok.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!