3. NEDELJA MED LETOM, 22.1.2017

V ponedeljek se bomo spominjali zaroke Marije in Jožefa, v torek goduje Frančišek Saleški, škof in cerkveni učitelj, v sredo praznik Spreobrnitve apostola Pavla, v četrtek Timotej in Tit, škofa, v petek Angela Merici, devica in ustanoviteljica uršulink, v soboto Tomaž Akvinski, duhovnik in cerkveni učitelj, prihodnja nedelja bo 4. nedelja med letom – nedelja Svetega pisma.

Danes zvečer ob 18. uri ste lepo vabljeni na koncert z naslovom Pomagajmo si, ki bo v Domu krajanov na Primskovem. Vstopnice za koncert lahko dobite takoj po maši v zakristiji. Priporočeni dar je 10€, ves izkupiček je namenjen za župnijske karitas dekanije Kranj.

Prihodnjo soboto bo po maši v naši cerkvi koncert pevskega zbora Gallus iz Kranj in slovenskega citrarskega kvarteta. Pevski zbor bo prepeval že med mašo, lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo se bo pri obeh mašah predstavila Založba Emanuel, ki je v slovenskem prostoru prisotna od leta 2008, ko je v sodelovanju s Skupnostjo Emanuel izdala prvo zgoščenko s slavilno glasbo. Danes ima v svoji ponudbi poleg zgoščenk tudi pesmarice, različna pričevanja, knjige z duhovno vsebino, priročnike in knjige za otroke. Več o založbi si lahko preberete na njihovi spletni strani. Obisk bo potekal v okviru Tedna knjige, skupne pobude vseh katoliških založb in knjigarn, v okviru katere nudijo tudi 20% popust na vse svoje knjige (razen na novosti).

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!