1. postna nedelja, 5.3.2017

V ponedeljek goduje Fridolin, opat, v torek Perpetua in Felicita, mučenki, v sredo Janez od Boga, redovni ustanovitelj, v četrtek Frančiška Rimska, redovnica, v petek 40 mučencev iz Armenije, v sobto Benedikt, škof, prihodnja nedelja bo 2. postna nedelja.

Danes ob 14. uri vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v župnijski cerkvi, prihodnjo nedeljo pa bo Križev pot tudi v cerkvi na Rupi.

Danes popoldne bo romanje na Tabor – Podbrezje, kjer bomo ob 15.30 najprej molili križev pot in nato bo sveta maša ob 16. uri. Lepo vabljeni.

V sredo odpade skupina Abraham.

V petek dopoldne bom obiskal bolne in starejše.

V petek lepo vabljeni k molitveni uri ob 17h in nato h križevemu potu in sveti maši.

V soboto ob 9h bo srečanje ŽPS v Šentvidu nad Ljubljano, Člani ŽPS lepo vabljeni.

V soboto ob 8. uri dopoldne bo v Modestovi dvorani potekal ženski zajtrk s predavanjem, ki ga pripravlja društvo Družina in življenje.

Svoje postne spodbude lahko anonimno objavite na oglasni deski poleg Jezusove krone v preddverju.

v mesecu juniju, juliju in avgustu:

od ponedeljka do petka po večerni maši.

Kadar bo maševal drug duhovnik uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Mesečna oznanila RAST za avgust 2017

Duhovna misel

Marija je vzeta v nebesa, veselijo se angeli.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.