3.POSTNA NEDELJA, 19.3.2017

V ponedeljek goduje Klavdija, mučenka, v torek Hugolin, emerit, v sredo Tomaž Carigrajski, patriarh, v četrtek, Rebeka, redovnica, v petek Katarina Švedska, redovnica, v soboto Gospodovo Oznanjenje, prihodnja nedelja bo 4. postna nedelja.

Danes popoldne ob 14h lepo vabljeni k pobožnosti Križevega pota tukaj ali v cerkvi na Rupi.

V petek vabljeni k molitveni uri ob 17h in h križevem potu ob 18h, ki ga pripravljajo birmanci.

V petek ob 20. uri bo duhovna priprava na birmo za starše in botre birmancev v Modestovi dvorani.

V soboto bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega oznanjenja Mariji. Sveti maši bosta dopoldne ob 9h in zvečer ob 18. uri. Ta dan bo tudi materinski dan, ki se ga bomo spomnili pri večerni maši.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Pavlo Hudobivnik v četrtek zvečer.

v mesecu juniju, juliju in avgustu:

od ponedeljka do petka po večerni maši.

Kadar bo maševal drug duhovnik uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Mesečna oznanila RAST za avgust 2017

Duhovna misel

Marija je vzeta v nebesa, veselijo se angeli.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.