5. POSTNA - TIHA NEDELJA, 2.4.2017

V ponedeljek goduje Rihard, škof, v torek Izidor Seviljski, škof in cerkveni učitelj, v sredo Vincencij, duhovnik, v četrtek, Irenej iz Srema, škof in mučenec, v petek Janez Krstnik de la Salle, duhovnik in redovni ustanovitelj, v soboto Maksim in Timotej, mučenca, prihodnja nedelja bo 6. postna – Cvetna nedelja.

Danes ob 14. uri lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota.

Zadaj v preddverju lahko dobite oljčne vejice. Vaši darovi pa so namenjeni za obnovo cerkva v slovenski Istri.

V ponedeljek in torek bo maša pri sestrah ob 7. uri.

V četrtek ob 20. uri bo sestanek za starše birmancev.

Petek bo prvi v mesecu. Dopoldne bom obiskal bolne in starejše, če želite da še koga poleg rednih obiščem pred velikonočnimi prazniki, sporočite v župnišče. Zvečer lepo povabljeni k molitveni uri, križevem potu in sveti maši.

V petek ob 20h bo sestanek za animatorje oratorija.

V petek bo v Kranju celodnevno spovedovanje v okviru radijskega misijona, spovedujemo dekanijski duhovniki.

V soboto bomo obhajali soboto po prvem petku in bo po maši češčenje Najsvetejšega in posvetitev Marijinemu brezmadežnemu Srcu.

Prihodnja nedelja bo cvetna nedelja. Na voljo bo spovednik iz Škofje Loke od 7. ure dalje. Pri vseh mašah bo blagoslov zelenja, za 10. mašo se zberemo zunaj pred župniščem, zato prosim da ne parkirate avtomobilov pred župnišče.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še sedmi dan v soboto zvečer za pokojno Ivico Negro in za pokojno Irmo Polanec.

PONEDELJEK: 8.00 - 9.00

ČETRTEK: 8.00 - 9.00 IN 17.30 - 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Aprilska Rast 2017

Postni čas

Molimo te, Kristus in te hvalimo.

Ker si s svojim križem svet odrešil.

Molitev v postu

Za birmnce in prvoobhajance in njihove družine.