Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

2. velikonočna nedelja, 23.4.2017

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek goduje Marija Kleopova, svetopisemska žena, v torek Marko, evangelist, v sredo Marija, Mati dobrega sveta, v četrtek Cita, dekla in devica, v petek Peter Chanel, duhovnik in mučenec, v soboto Katarina Sienska, devica in sozavetnica Evrope, prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja.

Vest teden bo potekala devetdnevnica pred birmo, zato bo maša tudi v torek zvečer.

V četrtek nas bo obiskal gospod Nadškof. Ministrante prosim, da se 15 minut pred 18h zberemo v zakristiji da bomo potem zunaj počakali g. Nadškofa. Ob 18h bo imel srečanje za birmance, starše in botre tukaj v cerkvi, birmanci in starši in tudi botri pa tudi ostali ki se boste udeležili srečanja, prosim da pridete vsaj 10 minut prej. Med sveto mašo bo gospod Nadškof v spovednici na voljo za zakrament svete spovedi, vabljeni starši, botri in vsi ostali župljani, kdo želi prejeti zakrament svete spovedi. Po maši pa bo imel srečanje z vsemi župnijskimi sodelavci. Lepo vabim ključarje, člane ŽPS, voditelje skupin, pevske zbore, organiste, bralce mašnih beril, tiste, ki skrbite za čiščenje in krašenje naše cerkve, da se udeležite tega srečanja, ki bo tukaj v cerkvi.

V petek bo molitvena ura za naše birmance in njihove družine.

V soboto bo praznik podelitve svete birme. Slovesna nadškofova maša bo ob 10. uri, med katero bo 35 naših birmancev in birmank prejelo zakrament svete birme. Prosim, da v soboto ne parkirate pred cerkvijo in župniščem ampak uporabite parkirišče nasproti zdravstvenega doma, v križišču.

V soboto večerne maše ne bo. Verouk do srede.

 V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

RAST - MAREC 2019

RAST-19-3.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih