2. velikonočna nedelja, 23.4.2017

V ponedeljek goduje Marija Kleopova, svetopisemska žena, v torek Marko, evangelist, v sredo Marija, Mati dobrega sveta, v četrtek Cita, dekla in devica, v petek Peter Chanel, duhovnik in mučenec, v soboto Katarina Sienska, devica in sozavetnica Evrope, prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja.

Vest teden bo potekala devetdnevnica pred birmo, zato bo maša tudi v torek zvečer.

V četrtek nas bo obiskal gospod Nadškof. Ministrante prosim, da se 15 minut pred 18h zberemo v zakristiji da bomo potem zunaj počakali g. Nadškofa. Ob 18h bo imel srečanje za birmance, starše in botre tukaj v cerkvi, birmanci in starši in tudi botri pa tudi ostali ki se boste udeležili srečanja, prosim da pridete vsaj 10 minut prej. Med sveto mašo bo gospod Nadškof v spovednici na voljo za zakrament svete spovedi, vabljeni starši, botri in vsi ostali župljani, kdo želi prejeti zakrament svete spovedi. Po maši pa bo imel srečanje z vsemi župnijskimi sodelavci. Lepo vabim ključarje, člane ŽPS, voditelje skupin, pevske zbore, organiste, bralce mašnih beril, tiste, ki skrbite za čiščenje in krašenje naše cerkve, da se udeležite tega srečanja, ki bo tukaj v cerkvi.

V petek bo molitvena ura za naše birmance in njihove družine.

V soboto bo praznik podelitve svete birme. Slovesna nadškofova maša bo ob 10. uri, med katero bo 35 naših birmancev in birmank prejelo zakrament svete birme. Prosim, da v soboto ne parkirate pred cerkvijo in župniščem ampak uporabite parkirišče nasproti zdravstvenega doma, v križišču.

V soboto večerne maše ne bo. Verouk do srede.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu