3. velikonočna nedelja, 30.4.2017

V ponedeljek praznik sv. Jožefa delavca, v torek Atanazij, škof, v sredo Filip in Jakob, apostola, v četrtek Florijan, mučenec, v petek Gotard, menih, v soboto Dominik Savio, zavetnik ministrantov, prihodnja nedelja bo 4. velikonočna – nedelja dobrega pastirja.

Vzemite novo majsko Rast.

Danes začenja molitveni teden za nove duhovne poklice.

Jutri bomo začeli z Marijinim mesecem majnikom in šmarnicami. Po maši bomo zapeli litanije Matere Božje s šmarničnimi odpevi ob začetku Marijinega meseca. Jutri bo maša samo dopoldne ob 9. uri, zvečer maše ne bo. V torek bo maša zjutraj pri sestrah in tudi zvečer v cerkvi. Lepo vabljeni k šmarnicam, še posebej otroci in prvoobhajanci. Letos bomo brali šmarnice o Favstini Kowalski.

V sredo ob 20h bo priprava na krst, krščevanje danes teden ob 11. uri.

Petek bo prvi v mesecu, lepo vabljeni k molitveni uri pred mašo. Dopoldne bom obiskal bolne in starejše.

V soboto bo po maši prvosobotna pobožnost.

Prihodnjo nedeljo se bodo pri maši ob 10. uri birmanci zahvalili za prejem zakramenta svete birme.

V Rasti imate objavljeni dve romanji. Prvo romanje bo v soboto, 13. maja, na praznik Fatimske Matere Božje, romali bomo v Prekmurje, prijavite se v župnišču. Več imate napisano v Rasti.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!