7. velikonočna nedelja, 28.5.2017

V ponedeljek goduje Maksim Emonski, škof, v torek Kancijan in drugi oglejski mučenci, v sredo praznik Obiskanja Device Marije, v četrtek Justin, mučenec, v petek Marcelin in Peter, mučenca, v soboto Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci, prihodnja nedelja bo Binkoštna nedelja.

Vzemite novo junijsko Rast.

Danes ob 14h bo šmarnična pobožnost, na Rupi bodo šmarnice ob 19. uri.

V ponedeljek ob 20h bo priprava na krst, krščevanje bo danes teden ob 11. uri.

V sredo bomo sklenili Marijin mesec maj.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše zvečer lepo povabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu.

Sobota bo prva v mesecu, po maši bo prvosobostna pobožnost in češčenje Najsvetejšega.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali Binkošti, zaključek velikonočnega časa. Pri maši ob 10. uri bo sklep veroučnega leta. Otroci prinesite nazaj podpisana spričevala, ki jih boste med tednom dobili.

V kiosku vzemite prijavnice za oratorij. Izpolnjene prijavnice prinesite prihodnjo nedeljo ali pa naslednjo v učilnico, kjer jih bodo sprejemali animatorji.

Uradne ure bodo do septembra od ponedeljka do petka po večerni maši.

Umrl je Danijel Golob iz Zoisove ulice 44. Pogreb bo v ponedeljek ob 12. uri na mestnem pokopališču v Kranju.

Umrla je Marta Polak v 108. letu starosti iz Bleiweisove ulice 26. Pogreb bo v torek ob 11. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj jim večni pokoj.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!