BINKOŠTI, 4.6.2017

V ponedeljek praznik Marije Matere Cerkve, v torek Norbert, škof, v sredo Robert, opat, v četrtek Medard, škof, v petek Primož in Felicija, mučenca, v soboto Edvard, duhovni pisatelj, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Trojice.

Jutri bomo obhajali binkoštni ponedeljek in praznik Marije, Matere Cerkve. Pri sestrah bo dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Jutranja maša bo pri sestrah ob 7. uri, po maši bomo izpostavili Najsvetejše v češčenje vse do sklepa, ki bo ob 18. uri v kapeli pri sestrah. Večerna maša bo v cerkvi ob 19. uri. Lepo vabljeni k sestram v kapelo.

Pri sestrah bo maša še v torek in sredo zjutraj ob 7. uri. V torek in sredo pa ne bo večerne maše v cerkvi.

V zakristiji lahko dobite prvoobhajanske slike.

V soboto popoldne ob 14.30 bo generalno čiščenje cerkve na Rupi, lepo povabljeni Rupovčani, predvsem žene in dekleta pa tudi možje pa seveda tudi ostali farani, ki radi pridete v cerkev na Rupo. Lepo povabljeni k čiščenju cerkve.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marto Polak v ponedeljek zvečer in 7. dan za pokojnega Rajka Štefeta v četrtek zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah