SVETA TROJICA, 11.6.2017

V ponedeljek goduje Adelajda, devica in mučenka, v torek Anton Padovanski, redovnik in cerkveni učitelj, v sredo Valerij in Rufin, mučenca, v petek slovesni praznik Svetega Rešnjega telesa in Svete Rešnje Krvi, v petek Beno, škof, v soboto Rajner, samotar, prihodnja nedelja bo 11. nedelja med letom.

V torek ob 19h bo srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo in molitvami za ozdravljenje.

V četrtek bomo obhajali sloveni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. Sveti maši bosta ob 9h dopoldne in zvečer ob 19h. Ta dan praznujemo kot nedeljo.

Prihodnjo nedeljo bo sveta maša v župnijski cerkvi samo zjutraj ob 8. uri. Ob 10h bo sveta maša v cerkvi na Rupi in po njej bo slovesna procesija v čast Svetemu Rešnjemu Telesu. Otroci naberite cvetje, da ga boste potresali pred oltarji, kjer bo Najsvetejše. Lepo vabljeni k Telovski procesiji, saj bodo naše prošnje namenjene za vse potrebe našega človeškega dela. Blagoslavljali bomo naš kraj, naše mesto in našo domovino.

Prihodnja nedelja je tudi tretja v mesecu, pri vsem mašah bo darovanje za potrebe cerkve.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 30. dan za pokojno Marico Kovačič v soboto zvečer.

Sedaj po maši lahko v učilnici še oddate prijave za oratorij, najkasneje pa prosim do petka oddajte prijavo v poštni nabiralnik župnišča. Po tem ne bomo več sprejemali prijav zaradi organizacije oratorija.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu