11. nedelja med letom, 18.6.2017

V ponedeljek goduje Nazarij, prvi koprski škof, v torek Florentina, devica, v sredo Alojzij Gonzaga, redovnik, v četrtek Janez Fisher in Tomaž More, mučenca, v petek slovesni praznik Srca Jezusovega, v soboto slovesni praznik Rojstva Janeza Krstnika, prihodnja nedelja bo 12. nedelja med letom in dan državnosti.

Iz petka na soboto bo peš romanje mladih iz Šentvida na Brezje. Ob 1h ponoči se bodo ustavili v naši cerkvi in imeli molitev pred izpostavljenim Najsvetejšim, ob 2h se bodo odpravili naprej proti Brezjam, kdor želi se jim lahko priključi. NA Brezjah bo sveta maša ob 7. uri zjutraj.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 30. dan za pokojnega Vladimirja Hvala v četrtek zvečer.

Umrla je Ana Tomažič iz Valjavčeve ulice 11, pogreb bo v ponedeljek ob 12. uri na mestnem pokopališču v Kranju.

Umrl je Anton Grmek iz Bleiweisove ulice 106, pogreb po bo sredo ob 18. uri na mestem pokopališču v Kranju pogrebna maša za pokojnega Antona bo v sredo zvečer ob 19. uri.

Gospod, daj jim večni pokoj...

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti Uroš Fister in Anja Podjavoršek. Oklic je izobešen na oglasni deski.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah