12. NEDELJA MED LETOM, 25.6.2017

V ponedeljek goduje Jožefmarija Escriva, ustanovitelj Opus Dei, v torek ema Krsška, kneginja, v sredo Irenej Lyonski, škof in mučenec, v četrtek Peter in Pavel, apostola, v petek Prvi mučenci rimske Cerkve, v soboto Oliver , škof in mučenec, prihodnja nedelja bo 13. nedelja med letom.

Pri sestrah bo maša v ponedeljek, torek in petek zjutraj ob 7. uri.

V ponedeljek ob 20. uri bo priprava na krst, krščevanje bo danes teden ob 11. uri.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik prvakov apostolov sv. Petra in Pavla. Maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 19. uri. Ta dan bo v stolnici posvečenje letošnjih novomašnikov ob 9. uri.

Poleg maš, ki so že oznanjene v rasti bosta še sedmi dan za pokojnega Antona Grmeka v ponedeljek zvečer in 7. dan za pokojnega Alojzija Pečana v sredo zvečer.

V ponedeljek začnemo z letošnjim oratorijem. Gospodinje prosim, če bi lahko tako kot vsako leto tudi letos prinesli pecivo in dobrote. Od ponedeljka do četrtka do 10. ure v spodnjo kuhinjo.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!