16. NEDELJA MED LETOM, 23.7.2017

Godovi v tednu pred nami

V ponedeljek goduje Krištof, mučenec, v torek Jakob starejši, apostol, v sredo Joahim in ana, starši Device Marije, v četrtek Gorazd, Kliment in drugi učenci svetih Cirila in Metoda, v petek Samo, opat, v soboto Marta, Lazarjeva sestra, prihodnja nedelja bo 17. nedelja med letom.

Prihodnjo nedeljo bo semenj v Struževem in bo sveta maša tudi v Struževem pri znamenju sv. Jakoba na polju ob 11. uri za vse žive in pokojne Struževčane.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti: ženin Jan Košiček in nevesta Tadeja Dobre. Oklic je izobešen na oglasni deski, z molitvijo podprimo novoporočenca.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!